Home » Genel » OTOMATİK KAPI VE GARAJ SİSTEMLERİ

OTOMATİK KAPI VE GARAJ SİSTEMLERİ

OTOMATİK KAPI VE GARAJ SİSTEMLERİ

OTOMATİK KAPI VE GARAJ SİSTEMLERİ

OTOMATİK KAPI VE GARAJ SİSTEMLERİ

Otomatik garaj sistemleri; depolar, iş yerleri ve mağazalar için hırsızlık olayına karşı alınabilecek önlemlerin en kesin ve en güvenilir olan çözümünden ibarettir. Mevcut mekanınızı akşam vakti kapatıp gittiğiniz zaman içinizin rahat olmasını ve gözünüzün arkada kalmasını istemiyorsanız eğer bu sistemleri kesinlikle tercih etmelisiniz. Rehau İstanbul bayilerinden de bu sistemi rahatlıkla talep edebilirsiniz. Otomatik garaj ve panjur sistemlerini senelerdir edindiği deneyimle sizlere sunan bir marka olduğu da net bir şekilde söylenebilir. Rehau marka, teknolojiyi yakından izleyerek hem sessiz hem uzun ömürlü hem de güvenlik açısından geliştirilmiş sistemler üretmektedir. İhtiyaç duyduğunuz boyutlarda çelik ya da alüminyum esaslı olarak otomatik bir sistem elde edilebilir.

Garaj ve panjur sistemlerini genel itibariyle garaj girişleri, iş yerleri ve otoparklarda kullanmak ideal bir seçimdir. Özel talep ve boyutlarda garaj ve panjur üretimi gerçekleştirilerek iç mekanlarda da kolay uygulama elde edilebilir. Motorlu panjur sistemlerini iş yerlerinizde kullanmanın bir diğer artısı ise, kilit açmak gibi bir derdinin olmamasıdır. Uzaktan kumanda aparatı sayesinde tek bir tuşla yaklaşık 25 saniye içinde otomatik sisteminiz açılır hale gelecektir. Rehau bayiliklerinden de bu tür bilgileri elde edebilirsiniz. Garaj ve panjur sistemleri, alüminyum ve galvaniz çelik olacak şekilde iki farklı gruba ayrılmaktadır. Galvaniz çelik esaslı ürün sistemleri, güvenlik kavramının çok daha öne çıktığı döviz büroları, kuyumcular ya da banka gibi alanlarda talep görürken; alüminyum esaslı otomatik ürün sistemleri genelde estetik görünümün daha öne çıktığı alanlarda tercih sebebi olacaktır.

Kaliteli otomatik panjur sistemleri için ve firma tarafından sağlanan en profesyonel destek için Rehau markasını tercih etmeniz doğru olacaktır. Otomatik ürün sistemi fiyatlarını da sizler için en uygun ve en ekonomik hale getirdikleri ortadadır. Rehau kapı sistemleri ya da panjur sistemlerine ihtiyaç duymanız halinde sizler de bu sistemleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Alüminyum motor özellikli ürün sistemleri mevcut durumdaki çeşitlerine göre sınıflandırılabiliyor. Bu sınıflandırma elbette ki genel bir detaydan ibarettir. Roll forming adı verilen poliüretan dolgulu alüminyum lamellerin yanı sıra sıcak çekme- profiller- ekstrüzyon yani extruded şeklinde bir sınıflandırma söz konusudur.

One Responseso far.

  1. Hosting dedi ki:

    Seffaf Kepenk ve panjur sistemleri,Otomatik kollu bariyerler ve turnike sistemleri, Sundurma g lgelik sistemleri ve al minyum dograma sistemlerimizin Montaj?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir