Home » Genel » REHAU İSTANBUL

REHAU İSTANBUL

rehau istanbul

rehau İstanbul

REHAU İSTANBUL

Bahçe kapı sistemleri; yana kayan, sürgülü, otomatik açılabilir, dairesel açılabilir ve çift kanat olarak açılabilir bahçe kapıları şeklinde isimlendirilmektedir. Bahçe alanları dahil daha pek çok alanın giriş kısımlarında genel itibariyle geliştirilmiş sisteme sahip olan kapılar tercih edilmektedir. Her türlü mimari için uygun olan kapı sistemi modelini bulmak da mümkündür. Evsel kullanımlar için genel itibariyle villalar, siteler ve apartmanların daha fazla talep ettiği de görülebilir. Rehau İstanbul bayilerinden ihtiyaçlarınız doğrultusunda bilgi alarak sizler de işleme başlayabilirsiniz. Ayrıca bu sistemler yangın kapıları olarak da tercih edilebilir. Genelde plaza, bina, banka ya da iş yerleri gibi alanlarda kullanılmaktadır. İstenen özellikler kapsamında üretimi gerçekleştirilebilir. Yangın olması halinde en az 60 dakika kadar dayanıklılık göstermektedir.

İstenen renk tonunun uygulanabildiği bu sistemleri sizler de tercih edebilirsiniz. Ofisten dışarıya doğru açılan kapı sistemleri için ofislerin görselliğini bozmamak adına laminant malzemelerden üretilmiş dekorlu yangın kapılarının üretimi de söz konusudur. Rehau kapı sistemleri kapsamında otomatik bariyer sistemleri de mevcut durumdadır. Bariyer sistemlerinin yanı sıra garaj kapısı sistemleri de sıkça tercih edilmektedir. Garaj kapısı sistemlerinde genellikle seksiyonel kapı olarak tanımlanan kapılarla birlikte otomatik kepenk sistemlerinde de garaj kapıları tercih edilebilir. Seksiyonel kapı modellerinde tercih edilen kapılarda bulunan malzemeler, sandviç panel olarak tanımlanan; dış kısmı 0,50 mm alüminyum ya da galvaniz sac, iç kısmı 40 mm kalınlığındaki poliüretan köpükten oluşmaktadır.

Söz konusu olan garaj kapısı sistemleri, oldukça yoğun olarak kullanılan alanlarda daha fazla talep görmektedir. Genel itibariyle çalışma şekli açısından da uzaktan kumandalar tercih edilmektedir. Her türlü dekorasyona uyumlu olacak şekilde montaj gerçekleştirilebildiği gibi istenen renk tonuna da boyanabiliyor. Rehau pencere ve kapı sistemleri kapsamında sunulan bu imkanları sizler de değerlendirebilirsiniz. Ayrıca garaj kapısı sistemleri, uygulama alanlarının estetik görselliğine ve elverişliliğine uygun olacak biçimde farklı modeller kapsamında üretilmektedir. Tavan kısmına doğru açılabilen garaj ve panjur kapıları, yan tarafa doğru açılabilen kapıları ve daha pek çok model seçeneği, tercih edebileceğiniz alternatifler arasında yer almaktadır. Sizler de bu seçiminizi yaparak güvenlik önlemini alabileceğiniz gibi aynı zamanda firmanıza ya da evinize hem kaliteli hem de estetik bir görünüm kazandırmış olursunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir